2 отзыва
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Дизайн - студія Аліни Гурей
+380961912902
+380 (50) 949-17-33
+380 (96) 191-29-02

О нас

Сьогодні все частіше можна побачити молодь, політиків, моделей, рок-зірок у різних сучасних варіаціях вишиванки, у вишитих сорочках або платтях з вишивкою. Українська вишиванка, останнім часом, все більше і більше з'являється на вулицях, подіумах, у весільних салонах і т. д. Мода на вишиті речі ніколи не пропадає – вишиванка завжди була популярною і впізнаваною далеко за межами України. Вишиванка – це класика української світової моди, яка славиться своєю якістю та вишуканістю.

З кожним днем ​​вишиванка набуває все новий і більш сучасний вигляд. У будь-якій сучасній вишиванці, як і раніше використовуються традиційні візерунки, із зашифрованим змістом. Українська вишивка має унікальну властивість – захищати людину від хвороб і нечистої сили. Традиційна вишивка несе в собі глибинні секрети українського народу, який зашифрував у кожному символі і орнаменті особливе магічне значення. В її візерунках зашифрована символіка здоров'я, благополуччя, любові, довголіття, сімейного щастя і краси. Вишиванки володіють могутньою силою енергії, яка заряджає людину позитивною енергетикою та гарним настроєм.

Ми пропонуємо Вам послуги виготовлення сучасних українських вишиванок на замовлення. Пропонуємо стильні вишиванки різної варіації: білі вишиванки, чорні вишиванки, чоловічі, жіночі та дитячі.

Стильні вишиванки нашого виробництва  відрізняються якістю та оригінальністю – вишивані сорочки багаті насиченими колірними композиціями, яскравими і колоритними орнаментами. Сучасне обладнання дозволяє чітко наносити найскладніші візерунки, до 12 кольорів одночасно. Українські вишиванки являються невід'ємною частиною нашого народу, її раціональним зерном і відображенням. Вишиті сорочки – це символом національної гордості, який служить не тільки елементом гардеробу, але й талісманом кожного українця.

Информация о компании

Название:
"Дизайн-студія Аліни Гурей"
Тип компании:
Производитель, Торговая компания, Компания, предоставляющая услуги
Бренды:
дизайнерський одяг від Аліни Гурей

Организационно-правовая форма и капитал

Год основания:
2007
Организационно-правовая форма:
Субъект предпринимательской деятельности

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner